Geriausi
Apklausa
Ya.lt planuoja iš naujo pradėti skaičiuoti lankytojų komentarus ir naujienas. Ar pritariate tam?
TAIP
NE
Draugai
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Pasirodo, garsiosios dabarties žvaigždės yra panašios į garsias praeities asmenybes. arba atvirkščiai, čia jau Jums spręsti.

Panašūs žmonės
 admin - 31 rugpjūčio 2011 | Peržiūrų: 19074 
Prigavo
 admin - 4 balandžio 2010 | Peržiūrų: 7129 
Nicole Scherzinger
 admin - 29 kovo 2010 | Peržiūrų: 20375 
6 milijonai populiaraus portalo Askmen.com skaitytojų iš viso išrinko 99 geidžiamiausias pasaulio moteris, kurių tarpe – garsios aktorės, dainininkės bei modeliai. Skaitytojai moteris vertino pagal tai, kurios, jų manymu, būtų idealios merginos ar žmonos.

Jūsų dėmesiui – geidžiamiausių 2010 – ųjų metų moterų dešimtukas pagal AskMen.com
TOP 10 Geidžiamiausių moterų
 admin - 28 sausio 2010 | Peržiūrų: 23176 
Daugeliui atrodo, kad visos Holiwood'o garsenybės niekad nesensta ir nesikeičia, tačiau šiuolaikinių technologijų dėka mes galime pažvlegti kaip atrodys mūsų dievaičiai 2020 metais. Dailymail.co.uk paskelbė nuotraukas, kurias sukūrė policijos dailininkas Joe Mullinas iš Vašingtono, JAV. Manipuliacijų autorius žiūrėdamas į dabartines nuotraukas, pabandė sukurti kuo tikslesnį jų atvaizdą. Kurdamas nuotraukas autorius stengėsi atsižvelgti į žmonių gyvenimo būdą.
Garsenybės ateityjeGarsenybės ateityje
Davidas Beckhamas
 admin - 28 sausio 2010 | Peržiūrų: 6866 
"Girta dainininkė Erika šiurpino Kauno policinikus", "Girta Erika Lisauskienė siautėja" - tokios antraštėmis mirgu marga laikraščiai po daininikės, buvusios Ostapenko draugės pašėliojimų kartu su savo gan garbingo amžiaus mama. "Vėlų ketvirtadienio vakarą dėl girtavimo viešoje vietoje Kaune sulaikyta skandalingoji dainininkė Erika Lisauskienė puolė išsirenginėti, savo elgesiu šiurpino net visko mačiusius policijos pareigūnus." Būtent taip parašyta Lietuvos Ryto puslapyje. Taip pat pateiktas video ir daugybė nuotraukų.

Girta daininkė Erika Lisauskienė [Foto+video]
 admin - 25 lapkričio 2009 | Peržiūrų: 25314 
Heidi Klum šokolade
 admin - 13 lapkričio 2009 | Peržiūrų: 7363 
Skiltis Garsenybės dovanoja foto rinkinuką skirtą tik suaugusiems, kuriame, Olialia mergaitė Oksana Pikul nuoga! Turbūt daugelis vyrų bandė įsisivaizduoti kaip atrodytų Oksana Pikul nuoga, seksualiai pozuojanti prieš foto kamerą, pamažu nusirenginėjanti ir gundanti savo žvilgsniu. UŽTEKS SVAJOTI, skiltis garsenybės Jūsų įsivaizdavimus pavertė tikrove ir tikisi jog įvertinsite šias žavias nuotraukas, kuriose Oksana Pikul nuoga ir visai nesigėdinanti. Na, mes bentjau jos nekaltiname, kadangi vaizdas tikrai neblogas. Dabar lauksime kuomet Oksana Pikul nuoga pozuos po plastinės krūtų didinimo operacijos ir tikimes jog bus parinktas daug žavesnis fonas, o ne sovietinio stiliaus kilimas kabatis ant sienos ir klasikinė taburetė ant kurios rangėsi nuoga Oksana Pikul.

Oksana Pikul nuoga:

Garsenybės: Oksana Pikul nuoga
 admin - 4 lapkričio 2009 | Peržiūrų: 65535 
Megan Fox
 admin - 28 spalio 2009 | Peržiūrų: 17853 
Angelina Jolie
 admin - 2 liepos 2009 | Peržiūrų: 8286 
Grįžti atgal  <<  1 2  >>  Sekantis puslapis
pratybu atsakymai